Cappadocia

Museum Hotel

CUSTOMIZE YOUR OWN TRAVEL IN CAPPADOCIA                                                                                                    "Over 12 years experience of customized travel in Turkey"

I am looking to travel 

I plan on traveling

I would like to travel for  

I have researched my trip

Travel Agency

Exclusively Private

AKTİVİTELER

cross golf

at turu

sema gosterisi

balon ucusu

CROSS GOLF

Doğal ortamda oynanılan ve doğaya en üst düzeyde saygılı bir golf türü olan Cross Golf Nisan 2008’den itibaren Kapadokya’da Indigo Turizm önderliğinde gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Kapadokya Cross Golf ile birlikte dünyada UNESCO World Heritage bünyesinde golf oynanılabilen tek bölge olma unvanına sahip olmaktadır. Genel olarak normal Golf’ ün temel kurallarına sadık kalınılan bu oyunda, delik yerine net (file) bulunmaktadır. Doğaya hiçbir kalıcı veya geçici zararı bulunmayan Cross Golf, dünyada çığ gibi büyümeye devam eden “Responsible Tourism” konseptinin de ülkemizdeki en önemli örneklerinden biri durumundadır.

 

BALON UÇUŞLARI

Kapadokya'yı keşfetmenin en heyecan verici ve keyifli yolu olsa gerek Balon uçuşları. Hem de, Kapadokya’ daki balon uçuşları dünyanın en güzel uçuşları olarak lanse edilirken. Rahat, güvenli, sessiz ve sakin. Güne başlamak için bundan daha güzel ve heyecanlı bir yol olamayacağı aşikar.

 

AT TURU

Güzel atlar diyarı olarak da bilinen Kapadokya tarihten günümüze en güzel atların bulunduğu ve yetiştirildiği bir coğrafyadır. Kapadokya'nın en güzel vadilerinde, peribacaları arasında ve Kızılırmak kenarında ata binmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

SABAH YÜRÜYÜŞLERİ

Rehberiniz otelimizin sahibi Ömer Tosun ve Cipsy (Müşteri İlişkileri Md. – bir cooker :) ).  Bu güzel sabah aktivitesi için kişi başı 10 Euro talep edeceğiz. Alınan paranın tamamı bölgemizdeki fakir çocuklar için kullanılacaktır!

 

SEMA GÖSTERİSİ

Kapadokya'nın sınır komşusu olan ve Mevlana Celaleddin Rumi'nin yaşadığı yer olan Konya ile Kapadokya arasında birçok kültürel köprü bulunmaktadır. Mağara dervişhaneleri ve kervansaraylarda icra edilen sema gösterileri Kapadokya'da kesinlikle görülmesi gereken aktivitelerden biridir.

 

YEMEK DERSİ

Eğer Anadolu ve Kapadokya yemek lezzetlerine meraklı ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız bu aktivitemiz tam size göre.  Uluslararası festivallerde ödülleri bulunan şefimiz dersleri şahsen vermekte, püf noktalarını ve sırlarını sizlerle paylaşmaktadır.

 

DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Hayatınızın en güzel anısını unutulmaz hale getirmek istemez misiniz?

Kapadokya'nın en güzel manzaralarından birine  sahip Museum Hotel'de maksimum 100 kişiye kadar organize ettiğimiz ve çok özel konuma sahip Museum Hotel teraslarında ve havuz başında gerçekleştirilen butik düğün organizasyonlarıdır.

 

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için lütfen otelimizle temasa  (info@cappadociaonline.com) geçiniz.

 

sabah yuruyusu

dervish

yemek dersleri

dugun organizasyonu


Matiana Travel Museum Hotel Matiana Travel Museum Hotel Indigo Group of Company Worldwide network of Boutique Style travel agencies & Luxury travel services Lil'a Restaurant Cross Golf Cappadociaonline Boutique Style Hotels

Orta Mah. Uzundere Cad. no:15/A  Goreme 50180  Cappadocia - Nevsehir, Turkey 

Phone: +90 (0)384 2712902    Fax: +90 (0)384 2712903 

 

All Rights Reserved. 2011 INDIGO TURIZM SAN. TIC. LTD. STI

Cappadociaonline is a proud member of

Indigo Turizm