Cappadocia

Museum Hotel

CUSTOMIZE YOUR OWN TRAVEL IN CAPPADOCIA                                                                                                    "Over 12 years experience of customized travel in Turkey"

I am looking to travel 

I plan on traveling

I would like to travel for  

I have researched my trip

Travel Agency

Exclusively Private

 

LIL'A RESTAURANT

 

Kapadokya bölgesinin tartışmasız en üst düzey restaurantlarının başında yer alıyor. Servis kalitesi, menü zenginliği, atmosfer ve manzara mükemmel. Bölgede hiçbir yerde bulamayacağınız tatlar ödüllü şefi tarafından özenle hazırlanıyor. Kapadokya’da iken kesinlikle tatmanız gereken bir tecrübe Lil’a. 

 

Tel: 384 219 2220

www.lil-a.com.tr

 

 

ZIGGY'S SHOOPE & CAFE

 

Ürgüp Esbelli mahallesinde yer alan ve birbirinden leziz yemeklerin servis edildiği çok şirin bir mekan. Onlarca butik otelin arasında yer almasından dolayı bu otellerde konaklayan misafirlerin uğrak yeri durumunda. Farklı ve sıcak ortamı özellikle arkadaş yemekleri için Ziggy’i bir uğrak mekan haline dönüştürüyor

 

Tel: 384 341 7107

 

ZIGGY'S SHOOPE & CAFE

ZIGGY'S SHOOPE & CAFE

ZIGGY'S SHOOPE & CAFE

 

 

 

 

ANGEL CAFE & BISTRO

 

Ürgüp’ün merkezinde özellikle gençlerin uğrak mekanı. Kırmızı dekoru, geniş barı, güler yüzlü personeli, müzik ve servis kalitesiyle Kapadokya’da bir şeyler içilebilecek güzel mekanlardan biri Angel.

ANGEL CAFE & BISTRO

ANGEL CAFE & BISTRO

ANGEL CAFE & BISTRO

 

 

 

ALATURCA

 

Göreme’nin merkezinde 2003 yılından beri hizmet veren, Kapadokya’da gönül rahatlığıyla öğle veya akşam yemeklerinin alınabileceği nadir mekanlardan biri Alaturca. Geleneksel Türk mutfağının servis edildiği restaurantın dış bölümündeki çim alan gençlerin uğrak mekanlarından. 

Tel: 384 271 2882

 

 


Matiana Travel Museum Hotel Matiana Travel Museum Hotel Indigo Group of Company Worldwide network of Boutique Style travel agencies & Luxury travel services Lil'a Restaurant Cross Golf Cappadociaonline Boutique Style Hotels

Orta Mah. Uzundere Cad. no:15/A  Goreme 50180  Cappadocia - Nevsehir, Turkey 

Phone: +90 (0)384 2712902    Fax: +90 (0)384 2712903 

 

All Rights Reserved. 2011 INDIGO TURIZM SAN. TIC. LTD. STI

Cappadociaonline is a proud member of

Indigo Turizm